Україно-німецькі зустрічі «Міняємось сторонами: Взаємодія та історична пам’ять в футболі»

Ти активний футбольний вболіваліник або вболівальниця, підтримуєш свою команду на трибуні, а не на дивані, цікавишся грою та її роллю у суспільстві та історії?

Хочеш дізнатись більше про футбольну культуру в Україні та Німеччині? Краще зрозуміти політику, суспільство та історію через футбол? Познайомитись з активними фанами з України і Німеччини та обмінятися ідеями з ними? Тоді реєструйся зараз! Запрошуємо молодих активних футбольних вболівальників з України та Німеччини взяти участь у заході «Міняємось сторонами – Взаємодія та історична пам’ять в футболі».

Ми будемо спілкуватися, знаходити відмінності та спільні речі, підтверджувати або спростовувати стереотипи. Семінари, екскурсії, відвідування стадіонів дадуть нагоду познайомитись з іншою футбольною культурою та показати свою. Заплановані цікаві зустрічі та обговорення, зокрема: участь вболівальників у суспільних протестах, їх самоорганізація навколо своїх клубів та зовнішніх викликів; залучення вболівальників та їх вплив на прийняття рішень, проблеми комунікації з офіційними структурами та клубами; роль олігархів в футболі та суспільстві; історична спадщина тоталітарних режимів, тощо.

Програма складається з двох частин тривалістю 1 тиждень кожна. Перша частина відбудеться в Україні, друга – у Німеччині:

  • 27.7.20185.8.2018 в Україні (Київ та інші міста)
  • 26.1.20193.2.2019 у Німеччині (Берлін та інші міста)

Витрати на подорожі та на проживання і харчування будуть покриті за рахунок організаторів. Захід організовано ГО «Футбольна Демократія» спільно із німецьким партнером Gesellschaftsspiele e.V. через програму „Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді” за підтримки Фонду EVZ (“Пам’ять, відповідальність та майбутнє”).

У заході можуть брати участь активні футбольні вболівальники віком від 18 до 35 років. Необхідно мати діючий закордонний паспорт та базові знання англійської мови (офіційна мова заходу – англійська). Якщо ви хочете взяти участь або маєте будь-які запитання, напишіть Ігорю Гомонаю (igor.gomonai@footballdemocracy.org), коротко опишіть вашу особисту футбольну історію, та вашу мотивацію взяти участь у програмі. Ваша реєстрація дійсна одразу для обох частин програми. Також вказуйте, будь ласка, якщо потрібна віза для поїздки до Німеччини! Кінцевий термін подання заявки – 24 червня 2018 року

MeetUP call for Applications UA

MeetUP Call for Applications DEU

#meetup_evz

Фінансова підтримка: